Przemysł

Wracając do biznesu po pandemi, bądź o krok do przodu przed konkurencją!

Naszym celem jest przywrócenie firmom możliwości normalnego funkcjonowania i rentowności po okresie pandemi. Nie tylko dostarczamy unikalną i najbardziej zaawansowaną technologię molekularną długotrwałej ochrony powierzchni i rąk, ale również dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, mając na uwadze jego cele i wyzwania.

Skontaktuj się z nami

Zastosowanie w przemyśle

Od linii lotniczych po produkcję i opiekę zdrowotną po opiekę nad dziećmi, liczne branże na całym świecie odkrywają zalety sanityzacji ZOONO®.

Rozwiązania dla biznesu i przemysłu

Czyste środowisko dla każdej firmy i branży. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności najlepszym rozwiązaniem jest aktywna postawa w celu uniknięcia problemów i zapobiegania komplikacjom, które mogą w powtarzalny sposób odbijać się na wyniku finansowym.

Zaawansowana technologia przeciwdrobnoustrojowa Zoono to rozwiązanie, z którego istnienia prawdopodobnie nie zdawałeś sobie sprawy. Zoono zapewnia ekonomiczną ochronę przeciwbakteryjną o szerokim spektrum działania, która jest skuteczna przeciwko szerokiej gamie bakterii, wirusów i patogenów w niemal każdej branży.

Nasza innowacyjna technologia wyróżnia się przedłużonym działaniem po aplikacji na powierzchnię. Stosujemy zaawansowany proces produkcyjny, aby zapewnić długotrwałe właściwości wiążące.

Produkty Zoono zrewolucjonizowały proces prewencji i kontroli zakażeń w wielu branżach. Długotrwała powłoka chroniąca przed drobnoustrojami pomaga zmniejszyć stopień przenoszenia potencjalnie szkodliwych drobnoustrojów.

Liczne branże na całym świecie odkrywają zalety preparatów do dezynfekcji ZOONO®: od linii lotniczych, przez sektor wytwórczy i służbę zdrowia, po opiekę nad dziećmi.

W marcu 2020 r. ZOONO® zostało uznane przez światowe media za jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie odkażania. Od tego czasu setki tysięcy ludzi zaczęło stosować na co dzień produkty marki ZOONO®.