Fermy

Bezpieczeństwo biologiczne całych gospodarstw Szerokie spektrum działania Nowoczesne i bezpieczne środki dezynfekujące

Wiodąca technologia przeciwdrobnoustrojowa

Zwiększenie produktywności w branży hodowlanej

Nasze profesjonalne, nietoksyczne i na bazie wody środki ZOONO® Z-71 do dezynfekcji komercyjnych powierzchni farmerskich o dużej kubaturze oraz ZOONO® GF-24 do dezynfekcji i ochrony skóry rąk w przedsiębiorstwach potwierdzają swoją 99.9% skuteczność w walce z najgroźniejszymi patogenami, takimi jak, wirusy otoczkowe (w tym SARS_COV-2), salmonella, gronkowiec, afrykański pomór świń, ptasia grypa oraz szerokiemu spektrum innych zarazków. Pomagają dłużej zachować higienę powierzchni krytycznych i punktów styczności do 30 dni, przynosząc znaczne oszczędności finansowe.

Co sprawia, że Zoono jest wyjątkowe?

Unikalna cecha środka do dezynfekcji powierzchni Z-71 polega na wydłużeniu czasu, przez który preparat zapewnia pełną higienę. Tradycyjne środki do dezynfekcji zabijają zarazki tylko wtedy, gdy zachowują wilgoć. To z definicji oznacza, że ​​są w stanie podwyższonej aktywności tylko przez kilka minut, po czym rozpoczyna się ich degradacja, a tym samym wznawia się proces skażenia i ponownej kolonizacji.

Z-71 Microbe Shield to preparat do dezynfekcji nowej generacji tworzący tarczę antymikrobową. Zawiera czwartorzędowy środek amonowy, który działa także po wyschnięciu powierzchni. Proces schnięcia trwa od 30 do 60 minut.
Z-71 Microbe Shield przyczepia się do powierzchni i zapewnia ochronę przed patogenami aż do 30 dni.
Po związaniu z powierzchnią Z-71 Microbe Shield zabija patogeny poprzez połączenie działania mechanicznego i chemicznego.
Proces zamgławiania zapewnia doskonałe pokrycie wszystkich powierzchni. Rozpylanie umożliwia aplikację uzupełniającą w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Bezpieczeństwo biologiczne całego gospodarstwa

Z-71 to skuteczny środek dezynfekujący nadający się do stosowania na wszelkiego rodzaju fermach drobiowych, w pomieszczeniach dla zwierząt, w tym chlewniach porodowych, pomieszczeniach dla młodych oraz Eco-Shelter.

Zastosowanie Z-71 Microbe Shield w innych obszarach farmy, w tym w pomieszczeniach biurowych, szatniach, obszarach o wysokim poziomie dotyku i kabinach pojazdów, zapewnia długotrwałą ochronę przed patogenami i zwiększa bezpieczeństwo biologiczne w gospodarstwie.

Sklep online

Monitorowanie ATP

Nowoczesna i efektywna kontrola zanieczyszczeń mikrobiologicznych

Najistotniejsze zagrożenia zdrowotne w produkcji drobiarskiej jak i wielu innych branżach spożywczych i pokrewnych są związane z zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi, pozostałościami zanieczyszczeń chemicznych i leków oraz zanieczyszczeniami fizycznymi. Kontrola tych zanieczyszczeń to niezbędne działanie, odgrywające znaczącą rolę w kształtowaniu jakości produktu.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom oraz potrzebom naszych klientów, włączyliśmy do naszej oferty również najnowocześniejsze na rynku urządzenie do kontroli zanieczyszczeń mikrobiologicznych w zakładach produkcyjnych bazujące na technologii wykrywania ATP firmy Hygiena, zwane Luminometr EnSURE Touch.

Pozwala ono uzyskać szybkie, dokładne i powtarzalne wyniki wspomagające wewnętrzne systemy kontroli jakości. Urządzenie jest wyposażone w 5-calowy dotykowy ekran i ma możliwość pełnej synchronizacji z komputerem za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Daje możliwość generowania raportów i przypomnień, a wszystkie dane są bezpieczne i dostępne z każdego miejsca na ziemi.

Zapytaj o cenę
Wykrywa już 0,1 fmol ATP
Funkcja „Quick-Test”
5-calowy ekran
Połączenie USB i Wi-Fi
Wytrzymała obudowa
Wyjmowana komora
Przestrzenie do obsługi zwierząt

Przestrzenie do obsługi zwierząt

Ochrona zwierząt hodowlanych i personelu na placach, w zagrodach, szopach i obiektach przeładunkowych.
Pojazdy i maszyny

Pojazdy i maszyny

Samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, pojazdy użytkowe i wszelkie maszyny, które wymagają ochrony.
Budynki i biura na terenach wiejskich

Budynki i biura na terenach wiejskich

Ochrona warsztatów, biur, magazynów i pozostałych pomieszczeń, w których pracuje i gromadzi się personel.
Pomieszczenia do przygotowywania posiłków

Pomieszczenia do przygotowywania posiłków

Preparaty mogą być stosowane w pomieszczeniach do przygotowywania i składowania żywności. Wyjątkiem jest środek Z-71 Poultry Guard, który nie powinien być stosowany w miejscach, gdzie może wejść w kontakt z mlekiem.

Sposób stosowania:

Z-71 Microbe Shield może być stosowany jako część standardowego programu sanitarnego gospodarstw rolnych, który obejmuje:

Usunięcie zwierząt z ich zagród/boksów
Usunięcie urządzeń przenośnych
Opróżnienie wszystkich pojemników na wodę i paszę
Aplikację Z-71 Microbe Shield na czystą i suchą powierzchnię
Pozostawienie preparatu do wyschnięcia na 30-60 minut
Sklep online

Zamgławianie

Zamgławianie to bezpieczny, prosty i szybki proces. Wykorzystuje nasz przeciwwirusowy środek dezynfekujący, który jest rozpylany przez maszynę do zamgławiania, tworząc w pomieszczeniu coś, co wygląda jak mgła, która szybko i skutecznie czyści i odkaża duże obszary budynków.

Rodzaje zamgławiania

Jest to skuteczny sposób dezynfekcji rozległych poziomych powierzchni, trudno dostępnych miejsc, które są często pomijane, oraz małych i ciasnych przestrzeni, takich jak ekstraktory. Jest również skuteczny w dezynfekcji powierzchni pionowych. Zabija wirusy i inne czynniki biologiczne obecne w powietrzu i na powierzchniach.

Zamgławianie elektrostatyczne

Zaletą zamgławiania elektrostatycznego jest to, że za sprawą ładunku elektrostatycznego pomiędzy produktem a powierzchnią powłoka owija się wokół wszystkich powierzchni.

Zapewnia to powstanie równej warstwy nanoskopowych szpilek, które są podstawą naszej technologii powlekania powierzchni.

Zamgławianie termiczne

Zamgławianie termiczne polega na wytwarzaniu ultradrobnych kropelek o średnicy w zakresie 1–50 mikrometrów poprzez zastosowanie energii termopneumatycznej.

Substancje ciekłe ulegają odparowaniu i tworzą aerozol z drobnych cząstek poprzez kondensację w kontakcie z powietrzem.

Wiodąca technologia w profilaktyce przeciw chorobom zwierząt hodowlanych

Dowiedz się więcej o molekularnej dezynfekcji